Teslimat Bilgileri

TESLİMAT VE İADE PROSEDÜRÜ

Sitemizden satın alacağınız ürünler   AYDIN MÜZİK ALETLERİ VE TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün ile beraber yollayacağımız Faturayı özenle saklayınız,iade işlemlerinde müşterilerimiz tarafından firmamıza gönderilen kargolara ait ücretler müşteri tarafından ödenir.ürün kusurundan dolayı değişimlerde kargo ücretleri AYDIN MÜZİK ALETLERİ VE TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ya aittir Ürünlerimizi kullanmadan önce kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz. Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içinde iade edebilirsiniz. Bu durumda ürünü, ürüne ait faturayı ve iade dilekçesini firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünün ticari vasıflarını kaybetmemiş olması gerekmektedir. Ürünün iadesinde bir engel olmadığı teknik departmanımızca onaylandıktan sonra ürün bedeli 1-3 hafta içerisinde kredi kartınıza veya banka hesabınıza geri yatırılacaktır. Bu işlem sırasındaki kargo hizmetleri müşteriye aittir. Ambalajı açılmış, tahrip edilmiş, kullanılmış ürünlerin iadesi KESİNLİKLE kabul edilmez.

Bu konu ile ilgili sorularınızı info@aydinmuzik.com adresine iletebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunu unutmayınız.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İade İşlemleri :Gelen ürün öncelikle İade Departmanı tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 iş günü arasında değişmektedir.Ürünün tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 10 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir.Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-6 hafta arasındadır.Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Kargo görevlisi yanında açarak kontrol ettiğiniz ürün sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılır.